Çevrimiçi Gerçekleşen Faaliyetler:

eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi veya İl Koordinatörlerimiz tarafından düzenlenen çevrimiçi eğitimlere buradan ulaşabilirsiniz:

 

 

eTwinning kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerden birisi de uluslararası çevrimiçi "Öğrenme Etkinlikleridir". (Learning events

Öğrenme Etkinlikleri bir dizi konuda gerçekleştirilen kısa ve yoğun çevrimiçi etkinliklerdir. Bir uzman tarafından yönlendirilir ve Avrupa'daki öğretmenler arasında yapılan aktif çalışma ve tartışmayı kapsar.

Mesleki Gelişiminiz konusunda ilerlemek ve yeni insanlarla karşılaşmak ister misiniz? O zaman, Öğrenme Etkinlikleri, tam size göre!

Nasıl katılabilirsiniz? Her bir etkinlik için başvurular, etkinlik başlamadan yaklaşık bir hafta önce tüm kayıtlı eTwinning öğretmenlerine açılır. Söz konusu bağlantı, masaüstünüzde yer almaktadır; bu yüzden oturum açmanız ve çevrimiçi formu doldurmanız yeterli olacaktır. Henüz kaydolmadıysanız, şimdi kaydolun ve ardından Masaüstünüzdeki bağlantıyı takip edin.

Tüm etkinlikler, eTwinning Öğrenme Laboratuarında gerçekleştirilmektedir.

Daha fazlası için bu sunuyu inceleyin:

 

Zaman zaman Merkezi Destek Servisi tarafından, il koordinatörleri gibi belli gruplara yönelik çevrimiçi seminerler de (Webinar) düzenlenmektedir.

Tüm bu faaliyetlerin duyurularına eTwinning Masaüstü ana sayfasından ulaşılabilir. 

 

Merkezi Destek Servisi tarafından düzenlenen öğrenme etkinliklerini öğrenmek için tıklayınız.

Öğrenme etkinlikleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Avrupa Okul Ağı Akademi tarafından düzenlenen eğitimlere ulaşmak için tıklayınız.

 

           

© 2013-2017 Tüm Hakları saklıdır