eTwinning Fotoğraflarınızı Paylaşın

 

Sevgili eTwinning Üyeleri,

eTwinning faaliyetinin tanıtılması kapsamında; farkındalığı artırmak ve projeyi tanıtmak amacıyla eTwinning 2017 duvar takvimi bastırılacaktır. Takvimdeki her ay için birer fotoğraf konulacaktır.  Fotoğraflar eTwinning faaliyetini ifade eden, eTwinning ve işbirliği, eTwinnning ve iletişim, eTwinning ve hoşgörü, eTwinning ve FATİH/EBA, eTwinning ve teknoloji gibi konularda olabilecektir.

Bu kapsamda etwinning2017takvimi@gmail.com adresine her öğretmenimizin seçtiği ve yüksek çözünürlükte olan sadece bir tane fotoğraf göndermesini beklemekteyiz. Bu fotoğraflar eTwinning Türkiye facebook sayfasında yayınlanacaktır. En fazla beğeni alan 12 resim, 2017 eTwinning takviminde yer alacaktır. Takvimde yer alan fotoğrafların duyurusu 2 Aralık 2016 tarihinde yapılacaktır.

Fotoğraflar gönderen öğretmenler gönderdikleri fotoğrafların her türlü yayın hakkını Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ne devrettiğini kabul eder. Yayımlanacak eserler için herhangi bir telif ücreti ödenmeyecektir.

Her katılımcı (öğretmen) en fazla bir eser gönderebilir ve fotoğraflarda teknik bir kısıtlama yoktur. Dijital ortamda yüksek çözünürlükte, JPEG formatında olması yeterlidir. Fotoğrafların üzerinde çeken kişiye ait herhangi bir bilgi, logo vs. bulunmayacaktır. Fotoğraf gönderen bütün öğretmenler, gönderdikleri fotoğrafın kendilerine ait olduğunu ve öğrenci resimleri varsa veli izin belgelerinin gönderildiğinden emin olmaları gerekmektedir.

Takvimde yer alacak fotoğraflara ilişkin çeken öğretmeni adı, okulunun adı ve fotoğrafa vermiş olduğu isim takvime basılacaktır. Basılı takvimler 81 ile ve takvimde fotoğrafı olan okullara UDS tarafından kargo ile gönderilecektir.

etwinning2017takvimi@gmail.com adresine gönderdiğiniz e-mailde fotoğrafı çeken öğretmenin adı ve soyadı, okulunun açık adı, adresi, telefon bilgileri yer almalıdır.

Saygılarımızla

eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi

           

© 2013-2017 Tüm Hakları saklıdır